Nauka w UK

Nauka angielskiego w Londynie?

 

Londyn to światowa metropolia, zachwycające miasto pełne zabytków i fantastyczne miejsce do rozrywki. Otworzenie się na świat, poznawanie innych kultur i nowych ludzi to najlepszy sposób na naukę języka. Poprzez poszerzenie horyzontów nauka może być niezwykle efektywna. Można to zauważyć szczególnie u najmłodszych, którzy szybko odnajdują się w nowym otoczeniu. Nasza firma jako jedna z nielicznych w tym regionie proponuje naukę angielskiego w Londynie dla dzieci. Wyjazd za granicę to dla dziecka niesamowita przygoda, która pomaga przełamać bariery w wypowiadaniu się w języku obcym i znacząco ułatwia komunikację, a jednocześnie jest to najlepsza inwestycja w przyszłość dziecka.

 

Naucz się angielskiego w Londynie

 

 

Nauka angielskiego w Londynie to idealna propozycja dla młodych osób, które chcą podszkolić swój angielski, a przy okazji świetnie spędzić czas. Łącząc przyjemne z pożytecznym, zapał do nauki staje się znacznie większy i postępy przychodzą dużo łatwiej. Program pobytu w UK jest tak opracowany, że jest czas na naukę i na zwiedzanie. Podczas wyjazdu dziecko ma szansę zobaczyć charakterystyczne miejsca dla Londynu, takie jak Houses of Parliament & London Eye, British Museum, Tower of London i wiele innych. Przewidziana jest również wizyta w słynnych na całym świecie uniwersytetach: Cambridge, Oxford, Winchester, która mogą natchnąć dziecko do tego, aby kolejnym miejscem nauki była jedna z tym prestiżowych placówek. Harmonogram jest zawsze odpowiednio opracowany, aby zapewnić najlepsze warunki do komfortowej nauki i rozwijania zainteresowań, ale też do odpoczynku.

Kurs językowy za granicą to najlepsza metoda doskonalenia się w tej dziedzinie przede wszystkim ze względu na trzy kwestie. Po pierwsze, taki wyjazd to niecodzienne przeżycie i często spełnienie marzeń, a to sprawia, że nauka jest postrzegana w zupełnie inny sposób -jako świetna zabawa. Po drugie, profesjonalne, kompleksowe i rzetelne nauczanie przez najlepszych lektorów anglojęzycznych jest połączone z kontaktem z rodowitymi anglikami, dzięki czemu osoby uczące się angielskiego mogą swoją wiedzę wprowadzać w życie i wzbogacić ją o specyficzny angielski akcent. Po trzecie, nauka angielskiego w Londynie to dobra droga do usamodzielnienia się. Taki wyjazd sprawia, że młody człowiek w możliwie najlepszy sposób rozwija się na wielu polach kształcenia. Jednocześnie otwierają się przed nim drzwi do przyszłości pełnej sukcesów.

Każdego roku ustalany jest termin około tygodniowego wyjazdu w okresie wakacyjnym (w lipcu lub sierpniu). W czasie pobytu, na każdy dzień rozpisany jest harmonogram. Po stronie organizatora leży zapewnienie dzieciom wyżywienia, na które składają się śniadanie, obiad i kolacja. Komfortowy nocleg w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych części Londynu. Mogą być Państwo pewni, że podczas wyjazdu dzieci mają zagwarantowaną należytą opiekę.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą z nauki angielskiego w Londynie i przeżycia wspaniałej przygody. Ofertę kierujemy do osób, które chcą jechać do Londynu z myślą o intensywnej nauce angielskiego w najlepszych do tego warunkach.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wszystkich istotnych informacji do podjęcia decyzji o zapisie dziecka kurs angielskiego w Anglii.

 

 

© 2014 by LONDONCONNECT Szkoła językowa projektowanie stron www