KOREPETYCJE

 

Angielski w Wałbrzychu - profesjonalne korepetycje

 

Skuteczne korepetycje z angielskiego dla chętnych słuchaczy z terenu Wałbrzycha, Szczawna-Zdroju i okolic to przede wszystkim pomoc w nauce tego języka. Mają na celu utrwalenie i powtórzenie wiadomości jakie były przerabiane w szkole po to, aby uczeń w pełni opanował dany materiał i mógł dalej iść do przodu.

 

 

Jeżeli chodzi o angielski Wałbrzych i okolice tego miasta to obszar, w którym proponujemy wsparcie w nauce tego języka przede wszystkim poprzez bezpośrednią komunikację. Profesjonalne korepetycje dla dzieci i młodzieży to skuteczna pomoc w nauce angielskiego. Tego rodzaju zajęcia mają na celu powtórzenie i utrwalenie materiału przerabianego w szkole, jak również wyeliminowanie błędów w taki sposób, aby uczeń był przygotowany do dalszej nauki. Jeżeli interesuje Państwa język angielski Wałbrzych i okolice to lokalizacja, gdzie możemy również zaproponować korepetycje dla osób, które na ogół nie mają problemów z nauką języka w szkole, ale chcą poszerzyć swoją wiedzą poprzez zajęcia z lektorem w kameralnych grupach lub indywidualne.

 

Dlaczego korepetycje są potrzebne?

 

 

Często rodzice zastanawiają się, skąd bierze się zapotrzebowanie na korepetycje z angielskiego, skoro w szkole dzieci mają nawet po kilka godzin lekcji. Otóż język angielski nie jest łatwy do opanowania, a zajęcia w szkole zazwyczaj wyglądają w ten sposób, że dzieci uczą się w standardowym czasie 45 minut i licznych grupach, przez co nie każde dziecko jest w stanie ćwiczyć osobno skomplikowane zdolności językowe, takie jak czytanie czy mówienie.

 

Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że w dużych klasach nauczyciel nie skoryguje wszystkich błędów ucznia, a największą aktywność przejmują te dzieci, które raczej nie mają problemów z posługiwaniem się językiem angielskim. Ponadto 2 lub 3 lekcje w tygodniu nie są wystarczające, aby dobrze opanować język obcy. W programie nauczania nie ma też miejsca na dłuższe zatrzymanie się na trudnych kwestiach czy powtarzanie materiału. Okazuję się zatem, że to, iż dziecko nie opanowało języka na wystarczającym poziomie niekoniecznie jest jego winą. Stąd właśnie zachodzi potrzeba korepetycji.

 

Profesjonalni korepetytorzy to jakościowa edukacja

 

 

Angielski w Wałbrzychu w formie korepetycji to rzeczywista pomoc w nauce, która daje możliwość faktycznego opanowania języka, a jednocześnie poprawienia ocen, zdania testów i dostania się do wymarzonej szkoły i na studia. Nasza oferta uwzględnia wszystkie poziomy nauczania. Co niezmiernie ważne, zajęcia prowadzone są przez lektorów z odpowiednimi kwalifikacjami, jak również podejściem, co sprawia, że solidna wiedza przekazywana jest w przystępny sposób.

 

Korepetycje z języka angielskiego prowadzone przez nauczycieli LONDONCONNECT wyróżniają się indywidualnym podejściem do każdego ucznia poprzez dopasowanie programu i szybkości nauczania. Zajęcia trwają 90 minut i odbywają się minimum 2 razy w tygodniu, dzięki czemu jest czas na powtórzenie i utrwalenie materiału. Szczególny nacisk kładziony jest na komunikację werbalną, korygowanie błędnej mowy i nauczanie prawidłowej. Lektor języka angielskiego poświęca dziecku tyle czasu, ile trzeba do osiągnięcia zamierzonych celów.

 

 

 

Zapisy na profesjonalne korepetycje z języka angielskiego przyjmujemy pod numerem telefonu: 530 980 535. Zapraszamy.

© 2014 by LONDONCONNECT Szkoła językowa projektowanie stron www